Opiekunka od 23.01. dla MOBILNEGO Seniora, 1700€/mies.na rękę! 20 km od Frankfurtu am Main

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Berlin , Duisburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

OPIEKUNKA osób starszych dla Seniora od 23.01., 64546 Mörfelden-Walldorf (miasteczko ok. 34 tys. mieszkańców położone ok. 20 km od Frankfurtu nad Menem).

LEKKIE ZLECENIE!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1700 Euro/mies. netto („na rękę”) !

Do opieki Pan, 89 lat, 166 cm, ok. 70 kg.
Senior choruje na choroby układu krążenia (przyjmuje leki), artrozę oraz początki spokojnej demencji (zapomina się).

Podopieczny jest osobą MOBILNĄ, porusza się bez środków pomocniczych– nie potrzebuje pomocy podczas wstawania.

Podopieczny jest nadal bardzo SAMODZIELNY, sam się myje/kąpie, ubiera/rozbiera, korzysta z toalety – należy mu jedynie przygotować ubrania i przypomnieć o kąpieli.

Przebieg dnia: pobudka ok 9.30-10:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, czytanie gazety, 13-14:00 obiad, drzemka, 19-20:00 kolacja, ok. 21:00 Senior samodzielnie kładzie się spać.
Podopieczny lubi spędzać czas w swoim biurze oraz chętnie pomaga w czynnościach domowych np. odbiera pocztę.

Senior mieszka sam w domu parterowym.
Córki mieszkają w pobliżu i regularnie go odwiedzają, czasami na kawę przychodzą również jego znajoma.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet, samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie (z uwzględnieniem alergii na orzechy) i regularne podawanie posiłków i płynów, sprzątanie, pranie, prasowanie, bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. instruowanie/przypominanie o ubieraniu i rozbieraniu się, myciu/kąpieli, toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.