Opiekunka od 20.07. dla pani Josefiny, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€ na rękę! SPOKOJNE i sprawdzone ZLECENIE!

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki od 20.07.83224 Grassau (miejscowość z liczbą mieszkańców ok.6 tys., położona ok. 90 km na południowy wschód od Monachium, Bawaria).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1650 Euro/mies. netto („na rękę”)!

SPRAWDZONE i NIEWYMAGJACE ZLECENIE ! Głównie obecność w pobliżu  i  pomoc w razie potrzeby!

Możliwy kontakt z Opiekunką znajdującą się obecnie na zleceniu.

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani  Josefine, 90 lat, 169 cm, 73 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie, częściową inkontynencję (pieluchy) oraz czasami się zapomina (jest to związane z wiekiem).

Porusza się powoli ale samodzielnie, zazwyczaj nie potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jedynie w przypadku gorszej kondycji mile widziane podanie dłoni przy wstawaniu.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczna potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy kąpieli, podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie. Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe oraz toaletowe.

Seniorka mieszka  wraz z mężem, który NIE WYMAGA OPIEKI, w dużym domu. Na wyposażeniu łóżko pielęgnacyjne oraz rollator.

Sklepy w odległości pieszej.
Duże zakupy są dostarczane przez córkę, która odwiedza rodziców .

Do dyspozycji  Opiekunki: pokój, własna łazienka, własne WC Internet, rower.

Przebieg dnia Podopiecznej : pobudka ok. 7:00 – 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, ok. 18:00 kolacja, ok. 22:00 seniorka chodzi spać.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj. codzienne zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków ( z uwzględnieniem ograniczenia cukru), pranie, prasowanie  itp;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli, kontrola i zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, oglądanie telewizji, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.