Opiekunka od 20.05. dla 73-letniej Pani, BERLIN, Wynagrodzenie 1750€ na rękę!

Lokalizacja

Berlin , Dresden , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla 73-letniej Seniorki od 20.05., 10437 BERLIN, dzielnica: Prenzlauer Berg.

Opiekunka z mocno komunikatywną / dobrą znajomością języka  1750 EURO / mc netto („na rękę”)!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 73 lata, 164 cm, 60 kg.

Podopieczna cierpi na częściową inkontynencję (pieluchy) oraz spokojną demencję (bywa zdezorientowana co do miejsca i czasu).

Seniorka porusza się za pomocą wózka - NIE wymaga pomocy przy wstawaniu.

NIE MA opieki  w nocy - tylko w nagłych przypadkach.

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, poranną toaletę Podopieczna wykonuje samodzielnie pod okiem/instruktażem  Opiekunki.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 7:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, zakupy, 12:00 obiad,  spacer lub wycieczka samochodowa, 18:00 kolacja, oglądanie TV, ok. 21:45 Podopieczna chodzi spać.

Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem w  mieszkaniu znajdującym się w centrum miasta.
Małżonek nie wymaga żadnych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych.
Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe oraz poręcz przy WC.

Syn Podopiecznej mieszka w odległości ok. 500m.

Sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet.

CZAS wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. robienie zakupów, gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie, przygotowywanie świeżych ubrań;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy kąpieli, ewentualna pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Wymagania

-mocno komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.