Opiekunka od 1.9. dla p.Marii BEZ inkontynencji, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1500€ na rękę! Oddzielna łazienka

Lokalizacja

Bonn , Düsseldorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla p.Marii  od 1.09., 60529 Frankfurt  am Main (Hesja).

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1500 Euro/mc netto („na rękę”).

Do opieki Pani Maria, lat 86 , 155 cm, ok.60 kg.
Podopieczna cierpi na osłabienie związane z wiekiem oraz artrozę (odczuwa bóle kolan).
Porusza się za pomocą balkonika (nie wymaga pomocy przy wstawaniu).

NIE MA inkontynencji - Podopieczna sama korzysta z toalety.
NIE MA demencji.

Pani Maria potrzebuje pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz przy ubieraniu/rozbieraniu się i kąpieli.

Do Podopiecznej, 1x dziennie,  przychodzi Pflegedienst w ramach podstawowej opieki medycznej ( rozdysponowanie leków).

Podopieczna mieszka sama w domu, ok.140m2 (zabudowa szeregowa)
Sklepy znajdują się w pobliżu.
Córka Podopiecznej mieszka w Wiesbaden.

Przebieg dnia : Podopieczna wstaje  ok. godz. 8:30, poranna toaleta, śniadanie ,   spędzanie czasu  w ogrodzie lub spacer, ok.13:00 obiad ,  odpoczynek, deser (kawa i ciasto) 18:00 kolacja, ok. 19-21:00 Podopieczna kończy swój dzień.

Do dyspozycji Opiekunki :własny pokój, internet, własna  ŁAZIENKA.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. codzienne robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, bieżące utrzymywanie czystości;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli , pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.