Opiekunka od 18.12. dla 85-letniej Seniorki, Osobna łazienka, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1700€+PREMIA Świąteczna 200€!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 18.12.95326 Kulmbach (miasto powiatowe z liczbą mieszkańców ok. 26,7 tys., położone 115 km na północ od Norymbergi, Bawaria).

Opiekunka z  komunikatywną  znajomością języka  niemieckiego  1700 EURO / mies. netto („na rękę”) + PREMIA ŚWIĄTECZNA 200 EURO

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, lat 85, 168 cm, 110 kg.

Seniorka cierpi na choroby układu krążenia, zatrzymywanie wody, początki spokojnej demencji (zapomina się) oraz nosi pieluchy.

Porusza się za pomocą balkonika – NIE wymaga pomocy przy wstawaniu.

Seniorka   potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu, zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację.

2 x dziennie przychodzi Pflegedienst - poranna pielęgnacja, przygotowywanie  leków oraz zakładanie/zdejmowanie rajstop uciskowych).

Podopieczna  mieszka  sama w domu.
Łazienka wyposażona jest w  krzesełko prysznicowe.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka 7-8:00, poranna pielęgnacja wykonywana przez Pflegedienst, śniadanie, ok.13:00 obiad, drzemka 18:00 kolacja, ok. 21-23:00 Podopieczna samodzielnie przygotowuje się do snu.

Do dyspozycji Opiekunki na osobnym piętrze: pokój, własna łazienka, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:

-bieżące utrzymywanie czystości w domu, zakupy, gotowanie, regularne podawanie posiłków i napojów, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, tj. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, przypominanie o wzięciu leków.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.