Opiekunka od 18.03. dla p.Gabriele, 43km od DREZNA! Osobna łazienka, Wyngrodzenie 1750€ +PREMIA Wielkanocna!

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Jena , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla p.Gabriele od 18.03., 01945 Lindenau (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 750, położona ok. 43 km na północ od Drezna).

BLISKO GRANICY!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1750 Euro/mies. netto („na rękę”) + PREMIA WIELKANOCNA 100 Euro!

Do opieki pani Gabriele 64 lata, 165 cm, 55 kg.
Podopieczna cierpi na Parkinsona, częściową inkontynencję (nosi pieluchy), demencję i depresję (zapomina się, jest bardzo spokojna, wycofana, małomówna, lękliwa).Porusza się przy pomocy laski lub balkonika - nie potrzebuje wsparcia przy wstawaniu.

Podopieczna często jeździ na rowerze - mile widziane, aby Opiekunka również lubiła taką aktywność, ponadto lubi gotować, piec, spędzać czas w ogrodzie.

NIE MA regularnej opieki w nocy - jedynie w nagłych wypadkach (max.1 x w tyg. ewentualne wsparcie w WC).

Podopieczna zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawowe czynności, tj.mycie, ubieranie/rozbieranie się itd., jedynie sporadycznie może wymagać wsparcia.

Co 2 tygodnie przychodzi POMOC DOMOWA - sprzątanie.

Seniorka mieszka wraz z mężem, który NIE WYMAGA OPIEKI, w domu ok. 200 m2 z ogrodem. Państwo mają kota, którym nie trzeba się zajmować.
Sklepy znajdują się w sąsiedniej miejscowości, w odległości ok. 10 min. jazdy samochodem.

Do dyspozycji Opiekunki: pokój, własna łazienka, Internet.
Czas wolny zapewniony - 1 dzień w tygodniu lub 3 popołudnia.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj.gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, bieżące utrzymywanie czystości itp;
-sporadyczne wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności tj. przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomoc przy myciu/kąpieli, podczas korzystania z toalety, przy zmianie pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, wspólne aktywności m.in.jazda na rowerze, gry, wycieczki, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.