Opiekunka od 16.04. dla MOBILNEJ pani Imgard, dla Opiekunki 2 pokoje i łazienka, Wynagrodzenie 1700€ na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Augsburg , Konstanz , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych do mobilnej seniorki od 16.04., 66121 Saarbrücken (miasto z liczbą mieszkańców  ok. 175 tys., położone przy granicy z Francją, kraj związkowy Saara).

Opiekunka z mocno komunikatywną  znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mc netto ("na rękę").
Palenie dozwolone na zewnątrz.

Do opieki Pani,  lat 94, 175 cm, 70 kg.

Podopieczna cierpi na starczą demencję (jest bardzo spokojną osobą, zapomina się, bywa zdezorientowana co do miejsca i czasu, ale nadal dużo rzeczy robi sama).

Mile widziana empatyczna osoba, która poinstruuje Seniorkę przy wykonywaniu danej czynności, wesprze w życiu codziennym i będzie przy niej w razie potrzeby.

Seniorka  jest MOBILNA (porusza się samodzielnie bez środków pomocniczych).

NIE MA inkontynencji.
NIE MA transferowania.
NIE MA regularnej opieki w nocy – jedynie w nagłych przypadkach, może czuć niepokój, ponieważ nie lubi być sama.

Seniorka samodzielnie wykonuje podstawowa pielęgnację, ubiera/rozbiera się oraz kąpie, jak również korzysta z toalety. Wymaga jedynie poinstruowania, przypominania o wykonaniu danej czynności, niewielkiej pomocy podczas kąpieli.

Podopieczna mieszka sama w domu w zabudowie szeregowej z ogrodem.
Sklepy  200 m od domu.

Seniorka interesuje się muzyką klasyczną, historią, kulturą, lubi spędzać czas w ogrodzie, jest bardzo rozmowna.

Do dyspozycji Opiekunki: 2 pokoje: sypialnia i pokój dzienny, własna łazienka, TV, internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie itd.;
-pomoc Podopiecznej (instruowanie i przypominanie) przy wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie Podopiecznym w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, , spacery, gry, oglądanie TV.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.