Opiekunka od 13.05. dla Seniorki BEZ demencji, BEZ pieluch, OSOBNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA dla Opiekunki!

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Düsseldorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka od 13.05. dla Seniorki BEZ demencji, 71665 Vaihingen an der Enz (miasto z liczbą mieszkańców ok.28 tys., położone ok.32 km od Stuttgartu, Badenia-Wirtembergia).

OSOBNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego 1600 Euro/mies. netto („na rękę”).

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 83 lat, 163 cm, 83 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie, niewydolność serca i zatrzymywanie się wody w nogach oraz ma osłabioną prawą rękę (wszystko co wymaga nacisku wykonuje lewą ręką).

Porusza się za pomocą balkonika - w przypadku gorszej dziennej formy wymaga lekkiego wsparcia podczas wstawania, np.podania dłoni.

Nie ma demencji.
Nie ma opieki w nocy.
Nie ma inkontynencji.

Seniorka  samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację oraz korzysta z toalety, potrzebuje pomocy podczas ubierania/rozbierania się oraz kąpieli.

1x dziennie przychodzi Pflegedienst (zakładanie rajstop uciskowych).

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, ok.100m2, na parterze. Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe.
Rodzina mieszka ok. 1 km dalej od Seniorki.
Sklepy znajdują się w pobliżu.

1 X W TYGODNIU POMOC DOMOWA - PRANIE.

Przebieg dnia:  poranna pielęgnacja o godz.7:00, 7:30 wizyta Pflegedienst, śniadanie, 12:00 obiad, odpoczynek, deser, 17-18:00 kolacja, o godz.22:00 Podopieczna samodzielnie kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki OSOBNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA: własny pokój, osobna łazienka, kuchnia ( na ten moment brak kuchenki), Internet (termin instalacji internetu  połowa/koniec maja).

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy  kąpieli;

-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.