Opiekunka od 13.02. dla 83-letniej Seniorki, Wynagrodzenie 1800€ na rękę! okolice Hamburga

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla 83-letniej Seniorki od 13.02.,  25479 Ellerau (mała miejscowość  z liczbą mieszkańców ok. 5,5 tys., położona  29 km od Hamburga, Szlezwik-Holsztyn).

LEKKIE zlecenie - chodzi głównie o prowadzenie gospodarstwa domowego i drobne wsparcie Podopiecznej przy wykonywaniu codziennych czynności.

Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz PRAWEM JAZDY (manualna skrzynia biegów) 1800 EURO / mies. netto („na rękę”).

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 83 lat, 173 cm, 68 kg.

Seniorka choruje na raka płuc. Porusza się za pomocą balkonika - sama wstaje.

Nie ma inkontynencji.
Nie ma regularnej opieki w nocy.
Nie ma demencji.

Seniorka zazwyczaj samodzielnie myje się i korzysta z toalety, potrzebuje pomocy podczas kąpieli oraz  ubierania/rozbierania się.

Seniorka mieszka w domu wraz z mężem, który nie wymaga opieki, seniorzy są osobami palącymi.
Łazienka wyposażona jest w  krzesełko prysznicowe.
Rodzina mieszka 30 min jazdy samochodem od domu Seniorów.
Sklepy znajdują się w odległości ok. 3-4 km – do dyspozycji samochód z manualną skrzynią biegów.

1 x dziennie przychodzi Pflegedienst
- przygotowanie leków oraz zakładanie/zdejmowanie rajstop uciskowych mężowi podopiecznej.

Przebieg dnia: pobudka ok. 8-9:00, ok. 20-21:00 Seniorka kładzie się samodzielnie do spania.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój z umywalką, oddzielne WC, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, np. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj.pomoc Podopiecznej odczas kąpieli, ubierania/rozbierania się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in.wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, wyjścia do kawiarni, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajmość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.