Opiekunka od 12.03. dla Seniorki BEZ demencji, LEKKIE zlecenie, Osobna łazienka, 1700€ na rękę+100€ PREMII na święta!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 12.03., 65779 Kelkheim OT Eppenhein (dzielnica Kelkheim z liczbą mieszkańców 1tys., oddalona od Centrum o ok. 10 km, 31 km na od Frankfurtu nad Menem, Hesja).

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka 1700 Euro/mies. netto („na rękę”) + 100 Euro PREMII Wielkanocnej!
Palenie możliwe na zewnatrz.

Do opieki Pani, 89 lat, 160 cm, 50 kg.
Podopieczna choruje na cukrzycę (przyjmuje leki).

Seniorka porusza się za pomocą rollatora – nie wymaga pomocy przy wstawaniu.

NIE MA opieki w nocy.
NIE MA demencji.
NIE MA inkontynencji.

Seniorka samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację oraz korzysta z toalety, potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz podczas kąpieli (łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe i toaletowe).

Przebieg dnia: pobudka o godz. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, czytanie gazety, oglądanie TV, 12:00 obiad, odpoczynek w fotelu, kawa, 18-19:00 kolacja, 20:15 oglądanie Tv przed snem.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, ok. 90 m2.
Rodzina zajmuje się zakupami, Opiekunka może w nich uczestniczyć.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, oddzielna łazienka internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, tj. w razie potrzeby robienie zakupów, gotowanie (zdrowa, świeża kuchnia) i regularne podawanie posiłków i płynów, sprzątanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazdy.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.