Opiekunka od 1.1.2024 dla leżącej Seniorki, Osobna część mieszkaniowa, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€/mięs.+PREMIA!

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla 75-letniej Seniorki od 01.01., 70192 Stuttgart.

ODDZIELNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!
Godziny pracy: 8-10:00, 12:30-13:30, 18:30-20:30.

Niepaląca Opiekunka z   komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1650 Euro/ MC netto (" na rękę")+ PREMIA Noworoczna!

Do opieki Pani, 75 lat, 152 cm, 58 kg.

Seniorka cierpi na inkontynencję (nosi pieluchy) oraz demencję (praktycznie nie komunikuje się z otoczeniem – sygnalizuje ewentualnie pewne rzeczy, dużo śpi).
Podopieczna jest osobą leżącą. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku.

NIE MA transferu.
NIE MA opieki w nocy.

Do Podopiecznej regularnie przychodzi Pflegedienst.
W poniedziałki, środy, piątki przychodzi personel medyczny, który zajmuje się opatrywaniem odleżyn.

Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym na obrzeżach Stuttgartu.

Do dyspozycji Opiekunki własna część mieszkaniowa: własny pokój, łazienka, kuchnia, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego – zakupy, gotowanie i przygotowywanie posiłków, pranie,  utrzymywanie bieżącej czystości w pokoju Podopiecznej oraz we własnej części mieszkaniowej;
-wykonywanie codziennych czynności z Seniorką, takich jak kąpiel/mycie, ubieranie/rozbieranie Podopiecznej, zmiana pampersów, karmienie;

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.