Opiekunka od 1.07. dla Seniora BEZ demencji, POMOC DOMOWA na miejscu, Osobna łazienka 1850€ na rękę!

Stawka

1 850.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniora od 01.07., 84453 Mühldorf am Inn (miasteczko z liczbą mieszkańców 21 tys., położone 77 km na wschód od Monachium, przy granicy z Austrią, Bawaria).

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1850 EURO/mies. netto („na rękę”)
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, lat 86, 165 cm, 88 kg.
Podopieczny cierpi na osłabienie związane z wiekiem, częściową inkontynencję (pieluchy), nosi aparat słuchowy (pomoc przy zakładaniu/zdejmowaniu).

Porusza się za pomocą balkonika - zazwyczaj sam wstaje, w przypadku gorszej kondycji mile widziana niewielka pomoc, tj. podanie dłoni. Podopieczny dla komfortu na spacerach korzysta z wózka.

NIE MA demencji.
NIE MA opieki w nocy.

Senior potrzebuje pomocy podczas kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe i toaletowe) oraz podczas ubierania/rozbierania się, poranną pielęgnację wykonuje samodzielnie.

CODZIENNIE PRZYCHODZI POMOC DOMOWA!

Podopieczny mieszka w domu z żoną, która nie wymaga opieki. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter.
Żona zajmuje się gotowaniem i zakupami. Syn z rodziną mieszkają obok.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 9:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, odpoczynek, 18-18:30 kolacja, , 20-21:00 Podopieczny chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, osobna łazienka, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. bieżące utrzymywanie czystości, zmywanie naczyń (WIĘKSZYMI PORZĄDKAMI ZAJMUJE SIĘ POMOC DOMOWA);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, kontrola/zmiana pieluch;

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość  języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.