Opiekunka od 1.03. dla Seniorki BEZ demencji, okolice Dortmundu, Wynagrodzenie 1700€/mies.na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Berlin , Duisburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki BEZ demencji od 01.03., długość pobytu 6 tygodni!

59427 Unna OT Billmerich (część miasta Unna położona 5 km od centrum, 10 km od Dortmundu, Nadrenia Północna-Westfalia).

Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego  1700 Euro/mies. netto ("na rękę").

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do Opieki Pani, 97 lat, 165 cm, 64 kg.

Podopieczna choruje na nadciśnienie, częściową inkontynencję (nosi pieluchy), z uwagi na podeszły wiek słabo widzi i ma średnie problemy ze słuchem.

NIE MA opieki w nocy.
NIE MA demencji.

Seniorka porusza się za pomocą balkonika – sama wstaje.

Podopieczna samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnacja, ubiera się i rozbiera, potrzebuje pomocy podczas kąpieli.

1 x dziennie przychodzi Pflegedienst.
Do Podopiecznej regularnie przychodzi również Fußpflege.

Przebieg dnia: 7-8:30 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie i wizyta Pflegedienst, 12:00 obiad, drzemka, 16:00 kawa/ciasto, 18:00 kolacja, 19-19:30 Podopieczna kładzie się spać.

Seniorka jest nadal bardzo samodzielna, nie ma potrzeby przebywać z nią cały czas – chodzi bardziej o wsparcie w prowadzeniu gospodarstwa i pomoc w razie potrzeby.

Podopieczna  mieszka  sama w domu. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter, w łazience znajduje się krzesełko prysznicowe, do dyspozycji jest również wózek.
2 x w tygodniu miejscowa pomoc zawozi Opiekunkę na zakupy.

Do dyspozycji Opiekunki– własny pokój, osobna toaleta, internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu, tj.robienie zakupów, gotowanie i regularne podawae posiłków i napojów (preferowana jest lekka, zdrowa kuchnia), sprzątanie, pranie itp.;
-pomoc w  wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc podczas kąpieli, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery itd.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.