Opiekunka od 10.07. dla MOBILNEGO pana Manfreda, 3x w tyg. Senior w TAGESPFLEGE!

Stawka

1 650.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Dortmund , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla samodzielnego Seniora od 10.07., 32657 Lemgo (miasto ok. 41 tys. mieszkańców, położone ok. 30 km na wschód od Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia).

3 x W TYGODNIU TAGESPFLEGE!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1650 Euro/mies. netto („na rękę”)!

Do opieki Pan Manfred, 90 lat, 185 cm, 88 kg.
Podopieczny cierpi na przewlekłą chorobę serca (ustabilizowany farmakologicznie), ma rozrusznik, demencję (zapomina się, żyje przeszłością), nosi aparat słuchowy.

NIE MA opieki w nocy.

Senior jest osoba MOBILNĄ, porusza się bez środków pomocniczych – sam wstaje.

Podopieczny nadal jest bardzo samodzielny, sam  ubiera/rozbiera się, myje/kąpie, sam korzysta z toalety.

Obecnie 3 x w tygodniu uczęszcza do Tagespflege (wtorki, czwartki, piątki w godz. 8:30-16:00).

Senior mieszka sam w domu. Sklepy w odległości ok. 15 min, przystanek autobusowy tuż pod domem.
Zakupy są robione są przez córkę, Opiekunka uczestniczy w zakupach. Bardzo miła i pomocna rodzina.

Przebieg dnia Podopiecznego: Senior wstaje ok. 7:30-8:00, samodzielnie wykonuje poranną pielęgnację, 8:30 śniadanie, 13:00 obiad, drzemka w fotelu, w weekendy chętnie ciasto/kawa, 18:30 kolacja, oglądanie TV, 22-23:30 samodzielnie chodzi spać.
Senior bardzo lubi spacerować i rozwiązywać krzyżówki. Ważny jest dla niego porządek, lubi mieć własne zdanie - mile widziana spokojna i empatyczna Opiekunka.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, podawanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie itp;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, regularne spacery.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.