Opiekunka do spokojnej seniorki - bez nocek i transferu / Numer oferty: K/01073

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 11/01/2024

Język : dobry
Miejscowość: Esslingen

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01073

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w malowniczym miasteczku Esslingen (kod pocztowy: 73733)

Seniorka jest osobą bardzo spokojną.
Cierpi na osłabienie mięśni, osteoporozę, reumatyzm i ma skrzywienie kręgosłupa.
Porusza się przy pomocy rollatora, potrzebuje jedynie pomocy przy wchodzeniu po schodach.
Zlecenie nie wymaga transferu ani nocnych dyżurów.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz wsparcie seniorki podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu.

Stawka: 1450/1650€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty ( w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.