Opiekunka do seniorki - 1700€; bez transferu i nocek / Numer oferty: K/01495

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Overath , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 10/03/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Overath

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01495

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w centrum Overath (kod pocztowy: 51491)

Podopieczna jest pacjentką mobilną – na co dzień porusza się za pomocą rollatora natomiast spacery odbywają się przy użyciu wózka.
Jest pacjentką onkologiczną – ma raka skóry.
Ponadto ma problemy z sercem, jest osłabiona i cierpi na inkontynencję.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów ani transferu.
Opiekunka przejmuje obowiązki domowe oraz wspiera podopieczną w codziennych czynnościach.
Pflegedienst przychodzi codziennie.

Stawka: 1700€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.