Opiekunka do seniora - bez nocek i transferu; dzień wolny / Numer oferty: O/05608

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Heide , Heide , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 20/01/2024

Język : dobry
Miejscowość: Heide

Status: nowa
Numer oferty: O/05608

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy oraz dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Heide (kod pocztowy: 25746)

Podopieczny porusza się po domu przy wsparciu rollatora; na spacer zaleca się wózek.
Senior cierpi na demencję (początkująca), cukrzycę (tabletki), polineuropatię i inkontynencję.
Wymaga asekuracji podczas wstawania/siadania oraz wsparcia podczas czynności pielęgnacyjnych.
Zlecenie nie wymaga transferu ani nocnych dyżurów.
Po wcześniejszych ustaleniach możliwy dodatkowy dzień wolny!

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych oraz pomoc podopiecznemu podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu oraz osobną łazienkę.
Sklepy znajdują się około 15 min spacerem od domu.

Stawka : 1300/1500€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty ( w zależności od poziomu znajomości języka, doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.