Opiekunka do mobilnego seniora - czas wolny; 5km od Frankfurtu / Numer oferty: K/01286

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 25/02/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Steinbach

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01286

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną, dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Steinbach (kod pocztowy: 61449)

Podopieczny mieszka wraz z żoną, która nie wymaga opieki.
Senior porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora.
Wymaga jedynie asekuracji podczas schodzenia ze schodów.
W domu jest również winda schodowa – należy pacjenta asekurować.
Senior cierpi na osłabienie oraz demencję.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów ani transferu.
Po ustaleniach z rodziną – możliwy dodatkowy dzień wolny.
Mile widziane prawo jazdy – nie jest to jednak warunek konieczny.

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie) oraz wsparcie seniora podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych (pomoc podczas ubierania, asekuracja podczas korzystania ze schodów)
Dla opiekunki jest osobny pokój z TV oraz dostępem do internetu.
5 km do Frankfurtu ( S-bahn 15min do centrum).

Stawka: 1500/1800€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia czy specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.