Opiekunka do młodej pacjentki z 2 kotami - bez nocnych dyżurów; dzień wolny! / Numer oferty: O/05610

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 08/01/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Leipzig

Status: nowa
Numer oferty: O/05610

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do opieki nad młodą pacjentką mieszkającą w Leipzig (kod pocztowy: 04157)

Podopieczna to młoda osoba (19 lat) cierpiąca na rzadkie schorzenie neurologiczne – zespół Retta. Cierpi również na inkontynencję.
W związku z chorobą pacjentka jest niesamodzielna i wymaga transferu z łóżka na wózek – do pomocy jest podnośnik.
Na miejscu jest mama podopiecznej, która chętnie udzieli wskazówek i pomoże.
W domu są również 2 koty – opiekunka przejmuje karmienie i utrzymanie czystości.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów.
* Dzień wolny!

Do zadań opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz wsparcie pacjentki podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych (higiena, ubieranie, transfer, obowiązki przy kotach)
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu.
Sklepy znajdują się ok 15 min spacerem od domu.

Stawka: 1400/1600€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.