Opiekunka do miłej seniorki - bez nocek i transferu; 1700€

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Duisburg , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 25/03/2024

Język : dobry
Miejscowość: Duisburg

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01548

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Duisburg (kod pocztowy: 47239)

Podopieczna jest pacjentką mobilną, poruszającą się przy wsparciu rollatora lub laski.
Wciąż stara się być samodzielna, jednak wymaga wsparcia i asekuracji podczas czynności pielęgnacyjnych.
Seniorka cierpi na demencję (początkowa faza) oraz osłabienie mięśni.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów ani transferowania!
Pacjentka mieszka wraz z mężem, który nie wymaga opieki.
1x w tygodniu przychodzi pomoc do sprzątania.
Codziennie przychodzi Pflegedienst i przygotowuje leki.
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych oraz wspiera podopieczną w codziennych czynnościach.

Stawka 1700€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.