Opiekunka dla miłej Seniorki od 1.06., KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€ na rękę!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych od 01.06., 41844 Wegberg (nieduże miasto z liczbą mieszkańców ok.29 tys., położone 47 km na zachód od Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia).

Opiekunka z  komunikatywną znajomością języka  1650 EURO / mc netto („na rękę”)!

Mile widziana osoba z prawem jazdy, która będzie chciała  przyjechać własnym samochodem.

LEKKIE ZLECENIE!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 91 lata, 165 cm, 79 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie (przyjmuje leki), częściową inkontynencję (pieluchy) oraz ma początki spokojnej demencji. Ma średnie problemy ze słuchem i wzrokiem.

Seniorka porusza się za pomocą balkonika -  wymaga niewielkiej pomocy przy wstawaniu i chodzeniu, podanie ręki i asekuracja.

NIE MA opieki  w nocy.

Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu/kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, kontrolowaniu i zmienieniu pieluch, korzystaniu z WC.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 13:00 obiad,  odpoczynek/drzemka, 19:00 kolacja, 21-22:00 przygotowanie do snu.

Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem w  domu z tarasem i z ogrodem.
Małżonek nie wymaga żadnych czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych.
Na tarasie zamontowana jest platforma podnosząca (tzw.Hebebühne) ułatwiająca zejście Podopiecznej do ogrodu.

Łazienka wyposażona jest w krzesełko prysznicowe oraz toaletowe, w domu jest również łóżko pielęgnacyjne oraz elektryczny wózek w razie potrzeby.

Sklepy oddalone ok. 2 km od domu.

Lekarz rodzinny przychodzi do domu.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet oraz elektryczny rower.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. robienie zakupów, gotowanie (nietłuste potrawy), sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy kąpieli,  pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.