Opiekunka dla 89-letniej Seniorki, KASSEL, Osobne mieszkanie dla Opiekunki! Wynagrodzenie 1800€ na rękę!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Erfurt , Dortmund , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki, przyjazd na zlecenie możliwy między 10.04.-21.04., 34117 Kassel (Hesja, miasto z liczbą mieszkańców 205 tys., położone ok. 50 km. od Getyngi).

ODDZIELNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1800 EURO/mies. netto "na rękę”.
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, lat 89, 165 cm, 70 kg.

Seniorka choruje na cukrzycę, częściowa inkontynencję (nosi pieluchy), początki spokojnej demencji (bywa zdezorientowana co do czasu, często cofa się myślami do przeszłości).

Porusza się za pomocą rollatora -wymaga drobnej pomocy/stabilizacji przy wstawaniu, np. podanie dłoni.

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania się, zazwyczaj samodzielnie korzysta z toalety (w przypadku gorszego samopoczucia mile widziana pomoc).

1 x w tygodniu do Podopiecznej przychodzi Pflegedienst (przygotowanie leków).

Przebieg dnia: seniorka wstaje ok. 8-9:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, drzemka, 18:00 kolacja, 20-22:00 Podopieczna chodzi spać.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, ok. 70 m2 na 2 piętrze. W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe i toaletowe. Dostępny przycisk alarmowy.
Sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w odległości pieszej.

Do dyspozycji Opiekunki ODDZIELNE MIESZKANIE na 2 piętrze (dwa domy dalej) - 2 pokoje, łazienka, internet.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego (robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak ubieranie, rozbieranie się, mycie, zmiana pieluch, w razie potrzeby pomoc w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.