Opiekunka dla 77-letniej Seniorki, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1750€ na rękę! własna część mieszkaniowa z osobnym wejściem

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Bremerhaven , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla miłej Seniorki przyjazd możliwy między 12-18.02., 21745 Hemmoor (Dolna Saksonia, miasto z liczbą mieszkańców ok. 8,7 tys., położone ok. 69 km na wschód od Hamburga).

ODDZIELNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z  komunikatywną znajomością języka niemieckiego  1750 Euro/mies. netto ("na rękę").

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do Opieki Pani, 77 lata, 162 cm, 94 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie (przyjmuje rano tabletki), inkontynencję (nosi pieluchy, które na ogół sama zmienia), początki spokojnej demencji.

Seniorka ma problemy z lewym kolanem, porusza się za pomocą balkonika – NIE potrzebuje wsparcia podczas wstawania.

Podopieczna  zazwyczaj samodzielnie wykonuje pielęgnację, potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu.

Przebieg dnia:  7-8:00 rozpoczęcie dnia, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, drzemka, kolacja, ok. 18-22:00 Seniorka kładzie się spać.

Seniorka mieszka w domu wraz z mężem, który nie wymaga opieki.
Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter, łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe.
Sklepy oddalone są ok. 400 m od domu.

Podopieczna jest nadal bardzo samodzielna i niezależna i nie trzeba być przy niej cały czas, chodzi o pomoc w gospodarstwie domowym i pomoc w razie potrzeby.

Obecnie Podopieczna korzysta z dostaw jedzenia, jeśli Opiekunka lubi gotować, może zająć się przygotowywaniem posiłków.

Do dyspozycji Opiekunki własna część mieszkaniowa z osobnym wejściem – pokój, łazienka, kuchnia, internet, rower.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu (robienie zakupów, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, regularne podawanie posiłków i napojow);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności (pomoc przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu się, sporadycznie wsparcie podczas zmieniy pieluchy);
-towarzyszenie w życiu codziennym, wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery itp.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.