Opiekun/opiekunka z prawem jazdy do seniora - bez nocnych dyżurów / Numer oferty: O/05599

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 13/01/2024

Język : dobry
Miejscowość: Bielefeld

Status: nowa
Numer oferty: O/05599

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z prawem jazdy oraz dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Bielefeld (kod pocztowy: 33729)

Podopieczny jest pacjentem poruszającym się przy wsparciu rollatora.
Obecnie więcej czasu spędza w łóżku pod tlenem. Jest w stanie sam usiąść na brzeg łóżka i przy wsparciu opiekunki wstać.
Senior cierpi na osłabienie mięśni i ma guza w płucach.
Potrzebuje wsparcia i asekuracji podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów!
* Dodatkowy czas wolny – 2x popołudnie

Do zadań opiekunki / opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja seniora podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka / opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu.
Sklepy znajdują się około 2km od domu.

Stawka: 1400/1600€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.