Opiekun/opiekunka z prawem jazdy do małżeństwa - dzień wolny! / Numer oferty: O/05658

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Oerlinghausen , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 24/01/2024

Język : dobry
Miejscowość: Oerlinghausen

Status: nowa
Numer oferty: O/05658

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna/opiekunki z prawem jazdy oraz dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem mieszkającym w Oerlinghausen (kod pocztowy: 33813)

Podopieczna porusza się przy wsparciu rollatora.
Cierpi na zaburzenia krążenia, katar sienny oraz ma alergię. Nie wymaga transferu.
Senior wymaga mocnego wsparcia podczas wstawania. Porusza się za pomocą wózka. Pacjent zrobi samodzielnie kilka kroków, ale istnieje ryzyko upadku.
Podopieczny cierpi na demencję, białaczkę, zaburzenia krążenia oraz w przeszłości miał złamanie kości udowej.
W przypadku seniora występują nocne dyżury – sporadycznie ( toaleta, przebranie).
W domu są również zwierzęta – pies, kot i ptaki. Pies to mały terier i opiekun/opiekunka przejmuje 1x spacer. Kotem i ptakami nie trzeba się zajmować.
* Po wcześniejszych ustaleniach jest możliwość dodatkowego dnia wolnego!

Do zadań opiekuna/opiekunki należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie; prasowanie, gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc podopiecznym podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekun/opiekunka ma do swojej dyspozycji osobny pokój z dostępem do internetu i TV oraz osobną łazienkę.
Do dyspozycji jest również auto.

Stawka 1700/1850€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.