Opiekun/Opiekunka od 7.05. dla 89-letniej MOBILNEJ Seniorki BEZ demencji, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1650€ na rękę!

Stawka

1 650.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka osób starszych dla spokojnej Seniorki  od 7.05.86179 Augsburg (miasto powiatowe z liczbą mieszkańców 300 tys., położone ok 80 km od Monachium, Bawaria).

Opiekun/Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego  1650 Euro/mies. netto („na rękę”)!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani,  lat 89, 160 cm, 70 kg.

Podopieczna cierpi na parkinsona, profilaktycznie nosi wkładki inkontynencyjne lub pieluchy.

NIE MA demencji.

Seniorka jest mobilna, w zależności od dziennej formy wstaje samodzielnie lub wymaga niewielkiego wsparcia, tj.podania dłoni i stabilizacji
(podczas spacerów dla komfortu korzysta z wózka, do dyspozycji jest balkonik).

Podopieczna potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu się, podstawową pielęgnację wykonuje samodzielnie.

2x dziennie do Seniorki przychodzi Pflegedienst (ubieranie i zdejmowanie rajstop uciskowych, przygotowywanie leków).

Podopieczna mieszka sama w domu znajdującym się na obrzeżach miasta. Na miejscu przystanek autobusowy.
Łazienka wyposażona jest w Badewannenlift oraz krzesełko toaletowe.
Sklepy i punkty usługowe znajdują się w odległości pieszej.

Przebieg dnia Podopiecznej: 8-9:00 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, odpoczynek poobiedni przez TV, 17:00 kolacja, 20-22:00 Seniorka kończy swój dzień.

Podopieczna lubi gotować  - mile widziana włączenie jej do przygotowywania posiłków, np.obierania ziemniaków.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki: własny pokój, internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:

-prowadzenie gospodarstwa  domowego, tj., robienie zakupów (od czasu do czasu wspólnie z Podopieczną), gotowanie i regularne podawanie posiłków i napojów (Seniorka lubi pić herbatę), pranie, prasowanie, sprzątanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj.pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, regularne spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.