Opiekun/Opiekunka od 22.06. dla p.Paula, Osobna łazienka, Wynagrodzenie 1800€ na rękę!

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Bonn , Duisburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka osób starszych od 22.06.,  53227 Bonn.

Opiekun/Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (automatyczna skrzynia biegów) 1800 EURO/mies. netto („na rękę”).
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan Paul, lat 93, 170 cm, 60 kg.

Podopieczny cierpi na osłabienie związane z wiekiem, częściową inkontynencję i początki demencję (jest spokojny, zapomina się).

Senior  porusza się o lasce lub korzysta z balkonika - nie wymaga pomocy podczas wstawania.

NIE MA regularnej opieki w nocy - jedynie w nagłych wypadkach (sporadyczne wsparcie w WC).

Senior potrzebuje pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania się oraz w toalecie.

Podopieczny mieszka w domu (ok. 180 m2) wraz żoną, która nie wymaga opieki. Przy schodach zamontowany jest Treppenlifter.
Sklepy są w odległości ok. 10 min.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki: własny pokój, własna łazienka, TV, Internet.

Czas wolny zapewniony - 2 popołudnia w tygodniu.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy myciu/kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu, w toalecie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków,  towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.