Opiekun/Opiekunka od 16.04. dla leżącego Seniora, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1700€ na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Dormagen , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla leżącego Seniora  od 16.04. (przyjazd możliwy również kilka dni później)41540 Dormagen (miasto z liczbą mieszkańców ok. 65 tys., położone 22 km od Düsseldorf, Nadrenia Północna Westfalia).

Opiekunka/Opiekun z komunikatywną  znajomością języka  niemieckiego  1700 Euro/mies. netto („na rękę”).
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pan, 93 lata, 180 cm, 65 kg.
Senior cierpi na całkowitą inkontynencję (nosi pieluchy) i  początki spokojnej demencji,  jest osobą leżącą (wszystkie czynności pielęgnacyjne jak i jedzenie odbywają się w łóżku, NIE MA  transferu).

NIE MA opieki w nocy - jedynie w nagłych wypadkach.

Przebieg dnia: 6:00 pobudka, śniadanie, 11:30 obiad, drzemka, 16:30 kolacja, oglądanie TV, 20:00 Podopieczny chodzi spać.

Podopieczny  mieszka  sama  w domu jednorodzinnym.
Sklepy w odległości ok. 15 min. Drobne zakupy robi Opiekunka, dużymi zakupami zajmuje się rodzina.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, oddzielne WC, internet, rower.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
 -prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. czasami zakupy, gotowanie i regularne podawanie posiłków i płynów, pranie, prasowanie, sprzątanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności. tj. pomoc przy jedzeniu, przy myciu/kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się, zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, przypominanie o wzięciu lekarstw itp.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.