Opiekun/opiekunka do seniora - j. angielski lub niemiecki ; wolne soboty! / Numer oferty: K/01501

Stawka

1 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Termin : od 07/01/2024

Język : podstawowy
Miejscowość: Bad Homburg

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01501

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z co najmniej podstawową znajomością języka niemieckiego lub znajomością języka angielskiego; z prawem jazdy do opieki nad seniorem mieszkającym w Bad Homburg (kod pocztowy: 61350)

Podopieczny jest pacjentem mobilnym poruszającym się przy wsparciu laski.
Wymaga lekkiego wsparcia i asekuracji podczas wstawania i siadania.
Senior cierpi na osłabienie starcze, inkontynencję, nadciśnienie, początkującą demencję oraz Parkinsona.
Pacjent mieszka wraz z żoną, która nie wymaga opieki.
Nocne dyżury – tak. Może się zdarzyć, że senior nie będzie potrzebował w nocy wsparcia a nieraz zdarza się, że trzeba wstać 3-4 razy i asekurować seniora w drodze do toalety.
* Wolne soboty!
* Chętnie opiekun/opiekunka ze znajomością języka angielskiego, ponieważ jest to język ojczysty pacjenta.

Do zadań opiekunki / opiekuna należy wykonywanie obowiązków domowych (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie; gotowanie, robienie zakupów) oraz pomoc i asekuracja seniora podczas codziennych czynności domowych i pielęgnacyjnych.
Opiekunka / opiekun ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do internetu i TV.

Stawka: 1300/1800€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od stopnia znajomości języka, doświadczenia oraz specyfiki zlecenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.