Opiekun Anglia praca dom opieki DORSET 2021

Lokalizacja

Anglia

Opis stanowiska

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni OPIEKUNÓW care assistant - z angielskim do pracy z seniorami w stacjonarnym osrodku opieki - wynagrodzenie od 9.37 gbp/ godz/brutto. Lokalizacja Dorchester, hrabstwo Dorset, południowa Anglia. Wymagane doświadczenie w opiece lub gotowość do przeszkolenia
Jak znależć pracę w Anglii? zarejestryj sie www.prowork.pl i aplikuj na oferty pracy dla OPIEKUNÓW UK. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Wymagania

znajomość angielskiego
mile widziane doświadczenie w pracy jako opiekun/ care assistant
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Anglii od listopada 2021 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Nasza oferta

Stanowisko: Care assistant w domu opieki Anglia
Godziny pracy: 36 - 48 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: od 9.37 funtów/ godz. brutto
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie koszt 360 - 420 funtów/miesiąc / lub do wyboru własne zamieszkanie.
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej,. Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.