Praca Opiekun Medyczny Anglia lipiec 2020 Dorset

Stawka

8.25 - 9.00 £
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Anglia

Opis stanowiska

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni opiekunów do pracy jako care assistant z angielskim i opieki nad osobami starszymi. Lokalizacja Dorchester, hrabstwo Dorset, południowa Anglia.

Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie.
Jeśli potrafisz się komunikować w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Zatrudnienie i praca UMOWA bezpośrednio pracodawca brytyjski.

Wymagania

  • angielski
  • empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
  • gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii na rok/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim
  • nie musisz mieć doświadczenia w opiece!
  • GOTOWOŚĆ do rozpoczęcia pracy w Anglii  lipiec 2020.

Nasza oferta

Stanowisko: care assistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36-48 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.25-9.00 funtów/ godz. brutto, weekendy 8.75-9.25 funtów brutto/godz
Zamieszkanie: pokój jednoosobowy, Twój koszt 360 funtów/miesiąc/ lub do wyboru własne zamieszkanie. Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy /sieć domów opieki UK

Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.