Opieka od 10.12 na 6 tyg. w Darmstadt/ do 1800€ netto

Lokalizacja

Darmstadt , Anglia

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.

Numer referencyjny: mb/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Darmstadt (Niemcy)

Wyjazd: 10.12 na 6 tyg.
Miejsce pracy: 64289 Darmstadt

Opis stanowiska:

Poszukujemy opiekunkę do podopiecznego lat 96, waga 50 kilo. Senior cierpi na demencję starczą, zapomina się, ma dezorientacje. Pan potrzebuje pomocy w higienie osobistej i ubieraniu, nosi pieluchomajtki, niechętnie się myje. Porusza się po domu samodzielnie, czasami trzeba go podprowadzić do toalety. Do obowiązków opiekunki należy również: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, w gotowaniu. Pan mieszka sam w mieszkaniu, lubi odpoczywać w łóżku, czasami trzeba mu podać ręka, żeby z niego wstał. Podopieczny jest nieabsorbujący, lubi mieć spokój, jest dużo czasu wolnego.

Dla opiekunki jest dostępny osobny pokój z internetem.

Wymagania:

- podstawowa- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- dobry stan zdrowia
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- szacunek i zrozumienie dla osób starszych
- empatia
- mile widziane referencje

Oferujemy:

- umowę na warunkach niemieckich
- składki odprowadzane do Niemiec
- wynagrodzenie od 1400€-1600€ miesięcznie netto
- pełny zwrot kosztów podróży
- opieka polskiego biura podczas pobyt
- PREMIA ŚWIĄTECZNA 200€ dodatkowo płatna

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88, 663 010 343.
Opiekun oferty: Milena Bytniewska