Opieka nad panem od 21.07/ koło Fuldy/ 1800EUR +PREMIA WAKACYJNA

Firma Euro Service Agnieszka Wyszomirska jest polską firmą, która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.
Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec .

Numer referencyjny: mb/zmiana/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Bad Neustadt an der Saale (Niemcy)

Opis stanowiska:

Poszukujemy niepalącą opiekunkę do podopiecznego lat 86. Senior cierpi na demencje, jest czasami zdezorientowany, zagubiony, czasami ma problem ze zrozumieniem. Pan potrzebuje pomocy w higienie osobistej, w zmianie pieluchomajtek, porusza się z rolatorem. Chodzi sam do toalety, ale czasami może potrzebować pomocy w założeniu pieluchomajtek bądź asekuracji. Lubi chodzić na spacery. Mieszka w domku i potrzebują pomocy w jego prowadzeniu, robieniu drobnych zakupów, gotowaniu.

Dla opiekuna/ki jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Wymagania:

  • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • umowa na warunkach niemieckich
  • 1600- 1800 euro miesięcznie netto
  • stawki zależne są od znajomości języka i doświadczenia
  • pełny zwrot kosztów podróży
  • opieka polskiego biura podczas pobytu

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.

# Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *

* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88, 663 010 343 lub aplikację Jobs.pl

Opiekun oferty: Milena Bytniewska