Opieka nad Panią od 31.08/ koło Norymbergi/ PRAWO JAZDY

Lokalizacja

Niemcy

Firma Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.

Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec.

Numer referencyjny: mb/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Poszukujemy opiekunkę do podopiecznej lat 85. Pani jest po lekkim wylewie, ma nadciśnienie. Seniorka nosi pieluchomajtki, chodzi też do toalety. Porusza się z rolatorem, czasami kręci się jej w głowie, w nocy śpi. Do podopiecznej przychodzą pielęgniarki, zakładają skarpety uciskowe i rozkładają leki. Pani potrzebuje wsparcia przy kąpaniu, ubiera i myje się sama. Seniorka mieszka w domu z ogródkiem i potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowaniu, robieniu zakupów. Na zakupy jeździ się samochodem( manualna skrzynia biegów). Pani posiada 2 koty.

Dla opiekunki jest dostępny pokój z internetem.

Wymagania:

- komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
- mile widziane referencje

- prawo jazdy, manualna skrzynia biegów

Oferujemy:

- umowa na warunkach niemieckich
- 1700- 1800 euro miesięcznie netto+ premia wakacyjna
- stawki zależne są od znajomości języka i doświadczenia
- zwrot kosztów podróży
- opieka dedykowanego polskiego koordynatora podczas pobytu

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88, 663 010 343 bądź aplikacje Jobs.pl
Opiekun oferty:  Milena Bytniewska