Opieka nad panem od 13.12 na 4 tyg. koło Bremy

Lokalizacja

Zeven , Anglia

Firma Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.

Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec.

Numer referencyjny: mb/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Zeven (Niemcy)

Opis stanowiska:

Wyjazd: 13.12 na 4 tyg.
Miejsce pracy: 27404 Zeven

Poszukujemy opiekunkę do podopiecznego lat 88, waga 80 kilo. Senior cierpi na demencję starczą, czasami jest zdezorientowany. Wymaga pomocy, bądź asekuracji w higienie osobistej i ubieraniu. Chodzi do toalety, trzeba mu czasami pokazać gdzie ona jest. Porusza się po domu bez albo z rolatorem. Do obowiązków opiekunki należy również: pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, w gotowaniu, robieniu zakupów. Pan mieszka sam w domu z ogródkiem(nie ma prac w ogrodzie). Jest spokojnym, sympatycznym staruszkiem.
Dla opiekunki jest dostępny osobny pokój z internetem. Do dyspozycji jest również rower.

Wymagania:

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

- dobry stan zdrowia
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- szacunek i zrozumienie dla osób starszych
- empatia
- mile widziane referencje

Oferujemy:

- umowę na warunkach niemieckich
- składki odprowadzane do Niemiec
- wynagrodzenie od 1600€-1700€ miesięcznie netto
- pełny zwrot kosztów podróży
- opieka polskiego biura podczas pobyt
- PREMIA ŚWIĄTECZNA 200€

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 640 6868, 663 010 343.
Opiekun oferty: Milena Bytniewska