Opieka nad panią od 27.12 na zmianę/ Hamm/ PREMIA NOWOROCZNA

Lokalizacja

Hamm , Anglia

Firma Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności.

Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi niemieckimi partnerami, posiadamy sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec.

Numer referencyjny: mb/zmiana/praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Hamm (Niemcy)

Wyjazd: 27.12.22

Opis stanowiska:

Poszukujemy miłą, wesołą opiekunkę do pani lat 93, waga 60 kilo. Seniorka choruje na początki parkinsona, trochę się zapomina, czasami ma smutne nastroje. Po domu porusza się z rolatorem, na spacery na wózeczku inwalidzkim, nie ma dźwigania pacjentki. Pani potrzebuje pomocy, asekuracji w ubieraniu, w higienie ciała. Mile widziane angażowanie podopiecznej w drobne prace domowe np.wycieranie mokrych naczyń, mobilizowanie ją.

Pani mieszka w domu w mieście i potrzebuje pomocy w jego prowadzeniu, gotowaniu.

Dla opiekunki jest dostępny pokój  z OSOBNĄ ŁAZIENKĄ i internetem.

Wymagania:

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
- referencje

Oferujemy:

- umowa na warunkach niemieckich
- 1500-1600 euro miesięcznie netto

- stawki zależne są od znajomości języka i doświadczenia
- pełny zwrot kosztów podróży
- opieka polskiego biura podczas pobytu

- PREMIA NOWOROCZNA

Prosimy o załączenie do dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euroservice Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica. *
* wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.​​

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 74 662 24 88, 663 010 343 bądź Jobs.pl

Opiekun oferty : Milena Bytniewska