Operator wózka widłowego Belgia

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • rozładunek i załadunek przyczep,
  • odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej,
  • ładowanie kontenerów.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 1700 EUR netto,
  • dodatki do wypłaty,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • opiekę koordynatora na miejscu,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.