Operator wózka widłowego; BELGIA; 16,48 EUR b/h +dodatki

Lokalizacja

Gent , Belgia

Opis stanowiska:

TWOJE ZADANIA:

  • rozładunek i załadunek przyczep,
  • odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej,
  • ładowanie kontenerów.

Wymagania:

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2/B1
  • Doświadczenie na wózkach widłowych wysokiego składowania

NIE WYMAGAMY WAŻNYCH UPRAWNIEŃ UDT !

Wybranym kandydatom oferujemy:

NASZA OFERTA:

  • Stawka: 16,48 EUR b/H , wynagrodzenie wypłacane w EUR,
  • Ekwiwalent żywieniowy 5,41 EUR dziennie,
  • Dodatki transportowe,
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pełni wyposażone,
  • Zatrudnienie na pełny etat min. 152 godziny/miesięcznie,
  • dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków (dla chętnych),
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.
  • Po przepracowaniu 2 miesięcy możliwość zdobycia premii wypłacanej przez Urząd belgijski.