Operator wózka typu combitruck. BELGIA, Boortmeerbeek/Bruksela

Stawka

20.43
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Leuven , Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Belgii/ Boortmeerbeek/ Rejon Bruksela/Antwerpia – jednej z największych międzynarodowych firm logistycznych (DHL)– poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Przewóz towarów w magazynie – palety przychodzące, wychodzące, uzupełnianie braków
Umieszczanie towarów za pomocą systemu (listy, terminal mobilny, skaner)
Zgłaszanie nieprawidłowości i odchyleń managerowi, w celu szybkiego rozwiązania problemu
Okazjonalnie: wykonywanie innych czynności magazynowych (przyjmowanie towaru, VAS, kompletowanie zamówień, wysyłka towarów)
Dbanie o porządek miejscu pracy
Bezpieczne przechowywanie materiałów
Praca z zachowaniem standardów jakości firmy
Przestrzeganie zasad i przepisów prawnych dotyczących importu, przechowywania i dystrybucji produktów farmaceutycznych
Przeprowadzanie wstępnej kontroli wizualnej obsługiwanego towaru i jego opakowania
Stosowanie wewnętrznych i zewnętrznych przepisów bezpieczeństwa

Wymagania

Czego oczekujemy?

Minimum rocznego doświadczenia w pracy jako operator wózka typu combitruck – warunek konieczny
Znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
Aktualne uprawnienia na wózki combitruck
Zaświadczenie o niekaralności
Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach
Gwarantowane 40 h tygodniowo
Stawkę 15,60 € brutto/h + DODATKI ZMIANOWE: + 7,5% – łącznie 16,77€/h brutto (1 i 2 zmiana)
i +31% czyli € 20,43/h brutto zmiana nocna
Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
Możliwość robienia nadgodzin (nie w dużej ilości, płatne 150%)
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo – około 452-577€ netto/tydz
Zakwaterowanie płatne 95€ (pokój dwuosobowy) lub 145€ (pokój jednoosobowy)
Bon żywnościowy o wartości 8€/dzień (1,09€ podatku)
Dodatek wakacyjny – 15,38 % rocznych zarobków brutto
Premię roczną – 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne – 9 €/miesięcznie