Operator utrzymania ruchu-konserwator (recykling) 2000€-2300€

Stawka

2 000.00

Lokalizacja

Brest , Francja

Opis stanowiska

  • konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń (harmonogram konserwacji)
  • naprawa i konserwacja sprzętu cieżkiego (traktory, ciężarowki, spycharki, kontenery)
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania taśm i ich uszczelnienie (klapy błotne)
  • zarządzanie sorterami optycznymi (umiejętności elektrotechniczne)
  • konserwacja linii i taśmy  recyklingowej

Wymagania

  • doświadczenie przy utrzymaniu ruchu
  • doświadczenie zakresie konswerwacji i  elektromechaniki
  • umiejętność wlasciwego diagnozowania awarii i usterek, dziłania korygujace
  • przestrzeganie zasad BHP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • dobra kondycja fizyczna

Nasza oferta

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2200-2300€ netto/miesiąc
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 40h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie