Inspektor Silników Lotniczych

Stawka

40 000.00
(BRUTTO )

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

  • Tworzenie protokołów przeglądu na podstawie dokonanej diagnozy stanu silnika, modułów i części
  • Przeprowadzanie kontroli wzrokowej i endoskopowej w celu podjęcia prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Analizowanie w zakresie wykazów zmian regulacyjnych (dyrektywy zdatności do lotu) i/lub w związku z zamówieniem klienta
  • Wypełnianie dokumentów (ARPS) zgodnie z przepisami i zamówieniami klientów

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w branży lotniczej na podobnym stanowisku
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Wykształcenie min. inżynierskie/licencjackie

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zasadach francuskich - CDD
  • Wynagrodzenie roczne: 35000 - 40000 € brutto
  • Proces onboardingowy i wdrożeniowy
  • Dodatki finansowe: premia zespołowa + premia energetyczna
  • Zwrot kosztów podróży do Francji i z Francji
  • Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez firmę na pierwszy miesiąc, następnie pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Pracę zmianową: 2x8h - cotygodniowa rotacja