Operator robota spawalniczego

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Genk , Belgia

Opis stanowiska

Funkcja/obowiązki

    • Jesteś odpowiedzialny za uruchomienie, ustawienie i obsługę robota spawalniczego (marki Panasonic)
    • Prawidłowe wykonywanie zalecanych kontroli jakości
    • Obróbka części spawanych, spawanie półautomatyczne

Wymagania

    • Masz już doświadczenie jako operator robota spawalniczego lub chcesz się tego nauczyć
    • Masz doświadczenie w spawaniu półautomatycznym
    • Potrafisz pracować samodzielnie
    • Posiadasz komunikatywną/dobrą znajomość języka angielskiego
    • Programowanie jest dodatkowym atutem
    • Certyfikat na wózki widłowe jest dodatkowym atutem

Oferujemy

    • Odpowiednie wynagrodzenie oparte na wiedzy i doświadczeniu
    • Stałe zatrudnienie po pozytywnym okresie przejściowym
    • Pracę pełną wyzwań w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stawki od 16 Eur brutto/ h.
    • 40h tygodniowo (czasem nadgodziny, ale tylko jak jest duzo pracy = 150%)
    • Dzienna zmiana = 7h25-16h, 2 zmiany: 5.55 – 14.05 & 13.55 – 22.05.
    • Czeki żywnościowe 5,58 EUR / dzien
    • Dodatek zmianowy: rano i poludnie (0,6875 EUR / h), nocka = +3,1343 EUR/h
    • Zapewnione zakwaterowanie: 85€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie
    • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
    • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
    • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
    • Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy