Operator CNC branża lotnicza

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Czego się od Ciebie oczekuje?

Jako operator CNC potrafisz czytać i rozumieć programy CNC.

Potrafisz sprawdzać długość, średnicę itp. narzędzi skrawających, uruchamiać i konfigurować maszyny/PC.

Potrafisz rozpoznawać powierzchnie referencyjne, chropowatość, tolerancje i widoki na planie/rysunku.

Wymagania

    • Szanujesz instrukcje i narzędzia.
    • Jesteś precyzyjny i skrupulatny.
    • Jesteś oddany swojej pracy.
    • Nie boisz się pracy fizycznej
Wykształcenie. Dyplom nie jest wymagany, ale doświadczenie jest niezbędne

Masz dobrą znajomość obsługi maszyn CNC
    • Wiedza specjalistyczna: Opanowałeś techniki mocowania, techniki CNC, techniki pomiarowe, techniki montażu i demontażu, techniki pomiarowe, czytanie planów, rozumienie i czytanie programów CNC
    • Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasza oferta

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia
    • Wynagrodzenie od 17,99 EUR brutto/h + premia; 1,7368 EUR/h + 8 EUR bonów żywieniowych
    • Godziny pracy z przerwami (6/14 - 14/22)
    • Zapewnione zakwaterowanie: 85€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie
    • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
    • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
    • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
    • Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy