Operator mini dźwigu - 21-23 € netto/h - B2B - Belgia

Lokalizacja

Kortrijk , Belgia

Opis stanowiska

  • roboty ziemne
  • praca mini dźwigiem (5 ton)
  • kładzenie fundamentów, kanalizacji, krawężników i studzienek

Wymagania

  • UPRAWNIENIA NA DŹWIG! -> samojezdny/ samochodowy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy C+E
  • certyfikat A1 – jeśli nie posiadasz, podpowiemy jak go wyrobić
  • znajomość j. ang. będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie na kontrakcie B2B do 21-23€ netto/h
  • pracę w wymiarze 45h tygodniowo
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • narzędzia
  • możliwość organizacji bezpłatnego transportu na początek i koniec kontraktu (w przypadku podróży autem służbowym, dojazd do Poznania jest po stronie pracownika)
  • 300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji, montera fotowoltaiki, montera modułów, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)
  • zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu