Operator maszyn w znanej firmie produkcji baterii - Bawaria

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Nördlingen , Niemcy

Opis stanowiska

  • Zatrudnienie w dużej, renomowanej  firmie produkującej mikrobaterie, baterie i akumulatory
  • Obsługa maszyn do prodkcji czujnikow
  • Uzupełnienie materału
  • Usuwanie błędów
  • Prace manualne
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym kształcące w zawodach jak: mechanik, śluarz, operator maszyn lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Dokładność, prezycja
  • Gotowość do pracy w ystemie czterobrygadowym
  • Prawo jazdy, własny samochód

Nasza oferta

  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Przeszkolenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki emerytalne,
  • Płatny urlop
  • Ubranie robocze
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 2600 Euro netto/etat
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę- koszt 600 Euro odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.