Operator Maszyn - produkcja czekoladek * 14.80 € brutto/ h + dodatki zmianowe + bony żywnościowe + trzynasta pensja

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Dołącz do załogi znanej firmy z okolic Bredene,
która dostarcza wysokiej jakości belgijskie wyroby czekoladowe dla międzynarodowych klientów.
Czekają na Ciebie urozmaicone zadania, stabilna praca, atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego!

Wymagane: znajomość j. angielskiego i referencje - rozpatrujemy wyłącznie CV z REFERENCJAMI

  • Praca polega na:
obsłudze maszyn przy produkcji belgijskich wyrobów czekoladowych (czekolady, batony czekoladowe, czekoladki, pralinki, czekoladki nadziewane, czekolady do picia i smarowania). Do Twoich obowiązków będzie należeć zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, sprawdzanie parametrów, rozwiązywanie prostych i zgłaszanie złożonych awarii, kontrola jakości wyprodukowanych/ pakowanych produktów, pakowanie do pudełek, naklejanie etykiet i przygotowywanie do wysyłki, utrzymywanie miejsca w pracy w czystości.

Wymagania

  • Prześlij nam CV w j. angielskim z aktualnym numerem telefonu - oddzwonimy w ciągu 1 - 3 dni roboczych oraz Referencje.
  • Na wyjazd przygotuj:
DOWÓD OSOBISTY (oryginalny dokument, w dobrym stanie, ważny co najmniej 6 m-cy)
- pracodawca nie akceptuje skanów oraz uszkodzonych/ pękniętych dokumentów.
• pieniądze na przejazd oraz wyżywienie na 2 tygodnie
• własną pościel, podstawowe przybory kuchenne
• buty ochronne

Nasza oferta

  • Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w czwartek) lub co miesiąc: 14.80 € brutto/ h
+ dodatki zmianowe (+0.56 €/ h) + wakacyjne + trzynasta pensja + składka emerytalna + zasiłki na dziecko
+ cykliczne podwyżki

Uwaga! Bony żywnościowe do wykorzystania w:
piekarniach, sklepach mięsnych, supermarketach (2.5 € za każdy przepracowany dzień)

Nasze zakwaterowanie to czyste i wygodne pokoje w domach i mieszkaniach,
koszt tygodniowy pokoi 2-osobowych: 95 €, jednoosobowych 115 €
Na rezerwację mieszkania przygotuj drobną kaucję w wysokości 50 € - kaucja wpłacana jest przed wyjazdem do Belgii
i zwracana po zakończeniu kontraktu.

Praca na belgijskiej umowie o pracę.
Pracodawca zapewnia i opłaca Twoje ubezpieczenie zdrowotne oraz wypadkowe, pomoc koordynatora mówiącego w Twoim ojczystym języku, dojazd do pracy: kaucja zwrotna za wypożyczenie samochodu (200 €), skutera (140 €), roweru (60 €)