OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ. ANGIELSKI + PRAWO JAZDY. HOLANDIA Veenendaal

Stawka

19.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Ede , Arnhem , Amersfoort , Holandia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

· Obsługa linii produkcyjnej/ kontrola maszyn, z których wychodzi gotowy produkt

Wymagania

Nasze oczekiwania:

· Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

· Prawo jazdy kat.B

· Doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

· CV koniecznie w języku angielskim - kandydaci bez znajomości języka nie bedą brani pod uwagę

· Dyspozycyjność i odpowiedzialność

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
Dla naszego klienta w Veenendaal (3903), producenta wafli ryżowych, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Co oferujemy?

- Stawka dla operatorów maszyn z doświadczeniem technicznym Operator 16,17 +20% dodatek zmianowy do każdej przepracowanej godziny
- Łączna stawka: € 19,40 /h brutto
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Stabilna praca w systemie trzy-zmianowym
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 117,50 brutto tygodniowo (ok.93,00 netto tyg.)
- Ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- Bezpłatny wynajem roweru służbowego
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Praca na 3 zmiany
Czas rozpoczęcia pracy od niedzieli godz. 22:00 – zakończenie w piątek o 22:00
Plan pracy: dzień, noc, popołudnie
CAO 36h – wypłacane –37,5 h ( 1,5 godziny jest rozliczane w tijd tot tijd) czyli np. przy wcześniejszym wyjściu pracownik ma zapłacone
Każdy kandydat musi przyjechać na rozmowę z teamleiderem-bygadzistą działu
Po rozpatrzeniu CV kandydat jest zaproszony na rozmowę w firmie
Oprowadzenie trwa ok. 1 h
Kandydat musi posiadać buty robocze (+stopery)
Na firmie może roznosić się pył, można pracować w maseczce