Operator koparki pneumatycznej igąsiennicowej (10 - 15T)

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót ziemnych i drogowych
  • Uprawnienia do obsługi koparek
  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
  • Pomoc na budowie w razie postoju koparki
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie (na koszt pracownika)
Szczegóły:

  • Wynagrodzenie: 40,00 CHF brutto/godz + 16,00 CHF netto diety dziennej
  • Termin rozpoczęcia: 20.09.2021
  • Praca w Bern
  • Obsługa koparki pneumatycznej/gąsiennicowej. Prace drogowe
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku niemieckim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.