Operator CNC - j niemiecki niewymagany - Northeim

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Northeim , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy osob z doswiadczeniem przy obsludze maszyn CNC z oprogramowaniem Fanuca

Wymagania

- doswiadczenie
- gotowosc do pracy 3 zmianowej

Nasza oferta

OFERUJEMY
- umowe na niemieckich warunkach z niemieckim pracodawca
- umowe na czas nieokreslony z polrocznym okresem probnym
- stawka godzinowa 10,88 Euro  brutto  !! WZROST stawki godzinowej od pazdziernika na 12,43 € !!
- plus dieta placona do kazdej godziny 4,35  Euro netto
- gwarantujemy punktualne przelewy wynagrodzen ( do 15 dnia roboczego kazdego miesiaca)
- zapewniamy caly pakiet socjalny(swiadczenia rentowe emerytalne i zdrowotne)
- pomoc w kompletowaniu dokumentow do Familienkasse
- po okresie probnym swiadczenia urlopowe i bozonarodzeniowe
- mozliwosc  pobieranie zaliczek juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
- zapewniamy ciaglosc umowy