Operator bocznego wózka widłowego wysokiego składowania, 15 EUR/h

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Bamberg , Landshut , Niemcy

Opis stanowiska

  • Poszukiwany jest operator bocznych wózków widłowych, wysokiego składowania z doswiadczeniem co najmniej rocznym.
  • Praca na magazynie z artykułami spożywczymi i nabiałem +4°C

Wymagania

  • doswiadczenie, na wózkach bocznych wysokiego składowania, minimum roczne
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy, badania okresowe mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze regałow paletowych wysokosci około 11 metrów
  • sumienność, dokładność
  • dyspozycyjnośc i zaangażowanie
  • cheć pracy w grupie
  • możliwość zjazdow do Polski co 6 tygodni na 1 tydzień
  • dbanie o porządek na miejscu pracy i wykonywanie jej według przepisów BHP i zasad higieny

Nasza oferta

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach, pełen pakiet socjalny
  • stawka 15 EUR/ godz.
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie
  • praca od poniedziałku do soboty około 180 do 200 godzin miesięcznie
  • gwarantowane miesięczne wynagrodzenie w 15-tym dniu bankowym
  • możliwość brania zaliczek do momentu otrzymania pierwszej wypłaty
  • zakwaterowanie maksymalnie 35 km od miejsca pracy
  • zapewniamy zakwaterowanie, koszty około 200,- EUR do 250,- EUR miesięcznie, (w zależności od wielkości kwatery)
  • dzienny transport z kwatery na miesjce pracy firmowymi busami (1,- EUR dziennie)
  • TV i Internet WiFi na wszystkich kwaterach
  • bezpłatne ubranie ochronne i robocze
  • zapewniamy opiekę przez koordynatora i brygadzistę
  • pomoc przy meldunkach w urzędach oraz przy wnioskach na Kindergeld
Kandydat aplikujący na naszą ofertę zgadza się z poniższym:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".